See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återkommande kravutbildningar för kommunteknik
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose kommuntekniks behov av åtarkommande kravutbildningar. Upphandlingen är delad i 2 utbildningsområden. Anbud kan lämnas på ett eller två områden.
Intern identifierare: SN-2025-564
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Kravutbildningar del 1
Intern identifierare: Anbudsområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Kravutbildningar del 2
Intern identifierare: Anbudsområde 2