Kabeltillbehör samt linjemateriel till Umeå Energi. Ramavtalet omfattar nettoprissatta artiklar på mängdlista samt tillgång till Säljarens övriga sortiment inom dessa produktkategorier till ett rabatterat pris.
Upphandlingen genomförs som ett förhandlat förfarande.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44322000 Kabeltillbehör
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Uppskattat värde under avtalstiden är 20msek