664885-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Gävle: Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilationsarbeten GV
Referensnummer: 12442
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar alla typer av service, reparations- och underhållsarbeten för Ventilations- Kyl- och Styr-arbeten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för högsta antal delkontrakt: 5
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 5
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3
Del nr: 4
Del nr: 5