664894-2022 - ÄndringSverige-Vellinge: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster till Vellinge kommun
Referensnummer: UH-2022-149
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling (”Upphandlingen”) ska leda till ett ramavtal som tecknas med tre
(3) leverantörer (”Leverantör”) avseende fullservicebyrå inom kommunikationstjänster inom flera tjänstekategorier