2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elnätsentreprenader
Beskrivning: Lerum Energi AB tillsammans med Kungälv Energi AB, Mölndal Energi AB och Partille Energi Nät AB inbjuder härmed till anbudsgivning vid upphandling av Ramavtal avseende Elnätsentreprenader. För mer information se Anbudsinbjudan.
Intern identifierare: 23/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000