2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult; geoteknik och förorenade massor
Beskrivning: Nuvarande slut 2025-03-31
Intern identifierare: KS 2024/3617 2.6.1.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt