665199-2025 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – 2025 Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel2025 Rekryteringstjänster
BeskrivningUpphandlingen avser att säkerställa Sysavs tillgång till externt konsultstöd för genomförande av professionella, tids- och kostnadseffektiva rekryteringar till olika typer av tjänster inom Sysavkoncernen.
Intern identifierare2025-012
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000