665211-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Tekniska konsulttjänster Arkitekt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster Arkitekt
BeskrivningVästfastigheter upphandlar tekniska konsulter gällande arkitekter.
Intern identifierareSFSS 2023-03745
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000