665215-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Enteral nutrition – Speciallivsmedel inkl distribution
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpeciallivsmedel inkl distribution
BeskrivningUpphandling av speciallivsmedel inklusive distribution.
Intern identifierare2025-O000273
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33692300 Enteral nutrition
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000