Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 72222300 IT-tjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster
Uppskattad löptid
Startdatum: 08/01/2024
Slutdatum för varaktighet: 07/01/2028
Förlängning