Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cyklar 2023
Referensnummer: KS.2022.0449
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34430000 Cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Eslövs kommun, inbjuder intresserade Leverantörer till anbudsgivning avseende upphandling av ramavtal avseende cyklar, elcyklar och servicetjänster i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta förfrågningsunderlag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 2
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34420000 Skotrar och cyklar försedda med hjälpmotor, 34430000 Cyklar, 34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 50000000 Reparation och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen