66562-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Administrativa byråtjänster – Ramavtal avseende Konferens- och mötesbokartjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende Konferens- och mötesbokartjänster
BeskrivningUpphandligen avser ramavtal för konferens- och mötesbokartjänster
Intern identifierareKOM-419474
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75120000 Administrativa byråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal avseende Konferens- och mötesbokartjänster