665669-2023 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Sanering och spolning av hetvattenEKO
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSanering och spolning av hetvattenEKO
BeskrivningI uppdraget ingår sanering/spolning av hetvattenEKO i Renovas avfallskraftsvärmeverk Sävenäs med en högtrycksanläggning.
Intern identifierare0328/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPrissättning av produkter
BeskrivningSpolning av hetvatten
Intern identifierarePrissättning av produkter