2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbildning projektledning och projektkompetens
Beskrivning: Lunds universitet avser att upphandla ramavtal för utbildning inom projektledning och projektkompetens.
Intern identifierare: V 2023/2368
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal, 80500000 Utbildningstjänster, 80510000 Specialutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Tjänster