See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av livsmedel åt Solna stad
Beskrivning: Upphandling av livsmedel åt Solna stad
Intern identifierare: KS/2024:321
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat
Beskrivning: Annonsering i ett steg.
Intern identifierare: 1562492
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat (2)
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Intern identifierare: 1602684