See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tandläkartjänster Kriminalvården 2023:1
Beskrivning: Enligt förfrågningsunderlaget
Intern identifierare: 2023-8027
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enligt kap 19
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85131000 Tandläkarvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tandvårdstjänster Kriminalvården 2023:1
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Mängd: 104 timmar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 Häktet Huddinge
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 Färingsö Svartsjö
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3 Anstalten Hall
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4 Anstalten Hinseberg
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5 Anstalten Kumla
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 6 Anstalten Norrtälje
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 7 Anstalten Skogome och häktet Göteborg
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Anbudsområde 8 Häktet Helsingborg
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Anbudsområde 9 Häktet Kronoberg
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Anbudsområde 10 Häktet Sollentuna