2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krossning av grovavfall
Beskrivning: Denna upphandling avser ett ramavtal för tjänsten krossning av grovavfall, avsett för hantering och bearbetning av avfallsmaterial för ett bolag. Upphandlingen syftar till att säkerställa en kontinuerlig och effektiv krossning av grovavfall, vilket är nödvändigt för att effektivisera avfallshanteringsprocesserna och optimera bolagets resurshantering. Tjänsten inkluderar tillhandahållandet av nödvändig utrustning och personal för att på ett säkert och miljövänligt sätt bearbeta grovavfallet till mindre, hanterbara delar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001