665923-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Verkstadstjänster för service, reparation och underhåll av fordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerkstadstjänster för service, reparation och underhåll av fordon
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal med verkstäder för att reparera, underhålla och serva kommunens fordon.
Intern identifierareSBN 2023-000626
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000