665968-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning – Brandskyddsutrustning och service
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandskyddsutrustning och service
BeskrivningRegion Värmland har för avsikt att upphandla brandskyddsutrustning och service enligt upphandlingsdokumenten. Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer att förkastas. Region Värmland emotser ert anbud med intresse.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88313:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35111000 Brandbekämpningsutrustning, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning