Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
kv. Måsholmen 33 - DE 15410 Fönster & Fönsterdörrar
Referensnummer: 2021-5692
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44221100 Fönster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillverkning och leverans av fönster och fönsterdörrar till nyproduktion av 102 lägenheter i Skärholmen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44221100 Fönster, 44221120 Fönsterdörrar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen