666013-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Glasögon – Bildskärmsglasögon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBildskärmsglasögon
BeskrivningUpphandlingen avser arbetsanpassade bildskärmsglasögon i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsunderlaget.
Intern identifierareIN-IN23-0404
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33734000 Glasögon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde A: Eskilstuna
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde B: Nyköping
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde C: Katrineholm
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDelområde D: Strängnäs
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelDelområde E: Gnesta
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelDelområde F: Västerås
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelDelområde G: Fagersta
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelDelområde H: Köping
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelDelområde I: Sala