2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Havsöring och lax för utsättningar i Stockholms ström och Stockholms skärgård ny
Beskrivning: Stockholm stad, idrottsförvaltningen inbjuder er att lämna anbud i upphandling av ramavtal för leverans av Havsöring och lax för utsättningar i Stockholms ström och Stockholms skärgård, enligt de förutsättningar som anges i detta upphandlingsdokument med bilagor.
Intern identifierare: 2.3.2/2023/2039
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03311000 Fisk
Ytterligare klassificering (cpv): 15212000 Fiskägg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal - Havsöring och lax för utsättningar i Stockholms ström och Stockholms skärgård ny