666088-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Öronmikroskop
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖronmikroskop
BeskrivningUpphandling av öronmikroskop till Stockholms läns sjukvårdsområde.
Intern identifierareSLSO 2024-1197
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa villkor och krav på anbudsgivaren
BeskrivningAdministrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde: öronmikroskop
BeskrivningAnbudsområde: öronmikroskop