2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud till Sachsska med utrustningsspecifika produkter och tjänster
Beskrivning: Ultraljud till Sachsska med utrustningsspecifika produkter och tjänster
Intern identifierare: SÖS 2023-1767
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ultraljud till sachsska
Beskrivning: Ultraljud till Sachsska
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ultraljud till Sachsska, initialt Neo
Beskrivning: Ultraljud till Sachsska, initialt Neo
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (2) (1)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del (1) (1)