666245-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färdigställande byggnadsarbeten – Fastighetstjänster byggarbeten Lidköpings kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetstjänster byggarbeten Lidköpings kommun
BeskrivningFastighetstjänster byggarbeten
Intern identifierareSEN 2023-118
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45111100 Rivning, 45210000 Byggnadsanläggning, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45262800 Ut- och tillbyggnadsarbeten, 45421000 Snickeriarbeten, 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten, 50000000 Reparation och underhåll, 98341100 Bostadsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelFastighetstjänster bygg (1)