666247-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Myndighetsbesiktningar Brandlarm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMyndighetsbesiktningar Brandlarm
BeskrivningUpphandlingen syftar till att teckna avtal med leverantörer som utför revisionsbesiktning av brandlarm samt revisionsbesiktning av utrymningslarm med talat meddelande.
Intern identifierare2024-FA000156
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000