2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskiner och redskap för trätillverkning
Beskrivning: Maskiner och redskap/verktyg till Kriminalvårdens arbetsdrift (träverkstad)
Intern identifierare: 2024-25517
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43800000 Verkstadsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav