See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkivariekonsulter (3 st)
Beskrivning: Tillväxtverket avser att säga upp avtalet rörande myndighetens fysiska arkivlokal i Stockholm. För att kunna göra det behöver dock delar av arkivet förtecknas. Mot bakgrund av detta behöver myndigheten tre arkivariekonsulter fram till årsskiftet.
Intern identifierare: Ä 2024-1115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Annonserad upphandling
Beskrivning: Tre arkivariekonsulter på heltid
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Svar på krav
Beskrivning: Tre arkivariekonsulter på heltid.