2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsjour
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ramavtal för fastighetsjour. Syftet med denna upphandling är att säkerställa en tillförlitlig, effektiv och professionell fastighetsjour för att hantera akuta fel. Maximal volym för ramavtalet är 17 000 000 kronor. Takvolym avser fyra år. Takvolym ska inte förväxlas med uppskattad volym för upphandlingen.
Intern identifierare: 2025-00191
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000