2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städentreprenad 2025 Äldreboende, kontor mm
Beskrivning: Entreprenaden är en utförandeentreprenad där Beställarens krav ställs genom att ange arbetsmetod och frekvens för de arbetsuppgifter som ska utföras. Upphandlingen omfattar äldreboende, kontor mm.
Intern identifierare: SBN 2025-676
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Entreprenaden är en utförandeentreprenad där Beställarens krav ställs genom att ange arbetsmetod och frekvens för de arbetsuppgifter som ska utföras. Upphandlingen omfattar äldreboende, kontor mm. i Boden kommun.
Intern identifierare: Städentreprenad 2025 Äldreboende, kontor mm