666479-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Isbanemaskiner – Isbanemaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIsbanemaskin
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp av en isprepareringsmaskin med service för Jonstorps ishall.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37481000 Isbanemaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104125:Lot:1