See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Library Services Platform with discoverysystem
Beskrivning: This call for tenders intends to fulfill Riksantikvarieämbetets need to make it's library resources available to the public.
Intern identifierare: 2023-1523
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48160000 Programvara för bibliotek
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bibliotekssystem samt drift och förvaltning
Beskrivning: Bibliotekssystem med viss mått av drift och förvaltning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Bibliotekssystem med visst mått av drift och förvaltning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificering av leverantör
Beskrivning: Krav på leverantören