666928-2021 - ÄndringSverige-Borås: Manöver- och styrsystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Styrsystem
Referensnummer: 21/82
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42961000 Manöver- och styrsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
RISE upphandlar ett styrsystem till testbäddar för bioraffinaderi.