666940-2023 - ÄndringSverige-Umeå: Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trävaror
Referensnummer: 7725-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen Västerbotten inbjuder er att lämna anbud på ramavtal för leverans av trävaror i form av spångvirke, farved och limträ.