666951-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Teknisk besiktning och provning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionsbesiktning och service av tryckkärl
Referensnummer: 231-977/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71630000 Teknisk besiktning och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett ramavtal för återkommande kontroll och service av tryckkärl samt tillhörande tjänster och reservdelar.