2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Konsulter inom upphandling
Beskrivning: Upphandling för att tillgodose behovet av konsulter inom upphandling.
Intern identifierare: KS 2024:657
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpsssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del