666993-2021 - ÄndringSverige-Motala: Programvara och informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dokument och ärendehanteringssystem
Referensnummer: UH-2021-171
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Dokument och ärendehanteringssystem till Motala kommun