See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blåsvolymmätare
Beskrivning: Upphandling av handhållen resp stationära blåsvolymmätare.
Föregående meddelande: 012538-2023
Intern identifierare: FSN 2023-0220
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000