667047-2024 - Resultat
Sverige – Catering – Catering för kaffearrangemang och/eller lättare lunchmåltider
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCatering för kaffearrangemang och/eller lättare lunchmåltider
BeskrivningDetta uppdrag avser leverans av kaffe/te/annan dryck, oftast i kombination med smörgåsar och/eller bakverk inklusive tårtor samt enklare luncher, exempelvis sallader, baguetter eller pajer.
Intern identifierareV2023/826
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Förfarandets viktigaste känneteckenBilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15812000 Bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000