2. Förfarande
Förfarande
Titel: RAMAVTAL – FASTIGHETSRÅDGIVNING
Beskrivning: Syftet med ramavtalet är att tillgodose Partillebos behov av konsulttjänster avseende fastighetsrådgivning inom, primärt, ombildning av hyresfastigheter till bostadsrätter.
Intern identifierare: 24/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000