2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Planerings och handläggningssystem för Serviceresor
Beskrivning: Planerings- och handläggningssystem för Serviceresors trafik och handläggning av färdtjänstansökningar. Systemet måste kunna hantera trafikplanering och den data som genereras från planeringen och de genomförda resorna.
Intern identifierare: 24RS12815
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd