66738-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – 6872, Norrköping-Överlämnandekoordinator till ställverksbyte
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel6872, Norrköping-Överlämnandekoordinator till ställverksbyte
BeskrivningAvrop av Vägdata, Järnvägsdata och geografisk information. Dynamiskt inköpssystem, 16103, Vägdata, järnvägsdata och geografisk information
Intern identifierareKOM-419826
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 38221000 Geografiska informationssystem (GIS eller motsvarande)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare6872, Norrköping-Överlämnandekoordinator till ställverksbyte