Huvudsaklig CPV-kod 72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
MediCarrier bjuder in leverantörer till ett förhandlat förfarande med föregående annonsering – BI-system med diarienummer 2023-66, enligt nedanstående instruktioner och bifogade bilagor.