See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar fordon
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av fabriksnya fordonsreservdelar för användning i Räddningstjänsten Storgöteborgs egen verkstad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100821:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar