See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter och profilkläder
Beskrivning: Upphandlingen omfattar profilprodukter och profilkläder till Västerås stad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105328:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18530000 Presenter och priser, 22462000 Reklammaterial