2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av AV-teknik
Beskrivning: Upphandlingen av ramavtal för AV-teknik med tillhörande tjänster för Säkerhetspolisen. Säkerhetspolisen har behov av AV-teknik till mötesrum av olika storlekar och andra typer av rum.
Intern identifierare: 2025-6855
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32324000 TV-apparater, 32340000 Mikrofoner och högtalare, 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000