667716-2022 - ÄndringSverige-Västerås: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Landskapsarkitekter Fastighet
Referensnummer: FN 2022/00234-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet ska uppfylla Beställarens behov av följande konsulttjänster:
·        Landskapsarkitekt, uppdragsansvarig
·        Landskapsarkitekt, medverkande
·        Uppdragsansvarig projektör yttre VA