Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kondomer och Glidmedel 2022, SLL440
Referensnummer: FSN 2022-0133
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33712000 Kondomer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kondomer och glidmedel.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33700000 Hygienartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
upphandling av kondomer och glidmedel