Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50531300 Reparation och underhåll av kompressorer
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 8 460 000,00 SEK