2. Förfarande
Förfarande
Titel: Scanning transmission electron microscope (STEM)
Beskrivning: Linköping University (LiU) invites to tender in a procurement regarding the purchase for a scanning transmission electron microscope (STEM).
Intern identifierare: IFM-2023-00088
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38511000 Elektronmikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: General Requirements